Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Wrocławia(WRO) do Madrytu(MAD)

Wylot z
Wrocław, Polska PL
Lotnisko wylotu
Wrocław, Strachowice, Polska (WRO)
Przylot do
Madryt, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Madryt, Barajas, Hiszpania (MAD)
Promocja aktualna:
2019-07-31
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 139,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Wrocławia(WRO) do Madrytu(MAD)

Bezpośrednie połączenia na trasie Wrocław - Madryt w sezonie letnim 2018 realizowane są 2 razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia we wtorki odbywają się o godz 16:35, natomiast lądowanie w Madrycie o godz 19:40, w soboty o godz 20:45-23:50. Powrotne połączenia relacji Madryt-Wrocław także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 20:15-23:20, natomiast w soboty o godz 17:05-20:10. Loty liniami Ryanair z Wrocławia do Madrytu dostępne w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów do Madrytu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Madryt (MAD)

Wylot
Czas podróży: 21h 50m / 2 przesiadki
2019-09-04 13:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
1
FR 4127
2019-09-04 13:10 Wrocław (WRO)
2019-09-04 15:05 Oslo (TRF)
FR
2
FR 33
2019-09-04 20:55 Oslo (TRF)
2019-09-04 21:55 Londyn (STN)
FR
3
FR 5992
2019-09-05 07:25 Londyn (STN)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-07 07:35 Madryt (MAD)
2019-09-07 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 1
Cena: 394 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 40m / 2 przesiadki
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
1
W6 1825
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-04 18:00 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9274
2019-09-04 21:35 Eindhoven (EIN)
2019-09-04 21:45 Londyn (STN)
FR
3
FR 5992
2019-09-05 07:25 Londyn (STN)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-07 07:35 Madryt (MAD)
2019-09-07 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 2
Cena: 424 PLN
Wylot
Czas podróży: 21h 50m / 2 przesiadki
2019-09-04 13:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
1
FR 4127
2019-09-04 13:10 Wrocław (WRO)
2019-09-04 15:05 Oslo (TRF)
FR
2
FR 33
2019-09-04 20:55 Oslo (TRF)
2019-09-04 21:55 Londyn (STN)
FR
3
FR 5992
2019-09-05 07:25 Londyn (STN)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-10 21:25 Madryt (MAD)
2019-09-11 01:30 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 3
Cena: 441 PLN
Wylot
Czas podróży: 23h 30m / 1 przesiadka
2019-09-02 13:50 Wrocław (WRO)
2019-09-03 13:20 Madryt (MAD)
1
FR 8373
2019-09-02 13:50 Wrocław (WRO)
2019-09-02 15:30 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 5463
2019-09-03 10:55 Bruksela (CRL)
2019-09-03 13:20 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-07 07:35 Madryt (MAD)
2019-09-07 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 4
Cena: 440 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 20m / 2 przesiadki
2019-09-05 08:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 20:30 Madryt (MAD)
1
W6 1831
2019-09-05 08:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 09:40 Dortmund (DTM)
W6
2
W6 2842
2019-09-05 13:50 Dortmund (DTM)
2019-09-05 15:35 Wiedeń (VIE)
W6
3
OE 1306
2019-09-05 17:20 Wiedeń (VIE)
2019-09-05 20:30 Madryt (MAD)
OE
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
OE 8306
FR
2019-09-07 07:35 Madryt (MAD)
2019-09-07 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 5
Cena: 443 PLN
Wylot
Czas podróży: 21h 40m / 2 przesiadki
2019-09-02 12:30 Wrocław (WRO)
2019-09-03 10:10 Madryt (MAD)
1
W6 1871
2019-09-02 12:30 Wrocław (WRO)
2019-09-02 14:10 Sztokholm (NYO)
W6
2
FR 1943
2019-09-02 18:50 Sztokholm (NYO)
2019-09-02 21:25 Mediolan (BGY)
FR
3
FR 6992
2019-09-03 07:45 Mediolan (BGY)
2019-09-03 10:10 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-07 07:35 Madryt (MAD)
2019-09-07 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 6
Cena: 462 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 40m / 2 przesiadki
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
1
W6 1825
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-04 18:00 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9274
2019-09-04 21:35 Eindhoven (EIN)
2019-09-04 21:45 Londyn (STN)
FR
3
FR 5992
2019-09-05 07:25 Londyn (STN)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-10 21:25 Madryt (MAD)
2019-09-11 01:30 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 7
Cena: 471 PLN
Wylot
Czas podróży: 23h 30m / 1 przesiadka
2019-09-02 13:50 Wrocław (WRO)
2019-09-03 13:20 Madryt (MAD)
1
FR 8373
2019-09-02 13:50 Wrocław (WRO)
2019-09-02 15:30 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 5463
2019-09-03 10:55 Bruksela (CRL)
2019-09-03 13:20 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2019-09-10 21:25 Madryt (MAD)
2019-09-11 01:30 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 8
Cena: 488 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 20m / 2 przesiadki
2019-09-05 08:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 20:30 Madryt (MAD)
1
W6 1831
2019-09-05 08:10 Wrocław (WRO)
2019-09-05 09:40 Dortmund (DTM)
W6
2
W6 2842
2019-09-05 13:50 Dortmund (DTM)
2019-09-05 15:35 Wiedeń (VIE)
W6
3
OE 1306
2019-09-05 17:20 Wiedeń (VIE)
2019-09-05 20:30 Madryt (MAD)
OE
Przylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
OE 8306
FR
2019-09-10 21:25 Madryt (MAD)
2019-09-11 01:30 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 9
Cena: 490 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 40m / 2 przesiadki
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
1
W6 1825
2019-09-04 16:20 Wrocław (WRO)
2019-09-04 18:00 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9274
2019-09-04 21:35 Eindhoven (EIN)
2019-09-04 21:45 Londyn (STN)
FR
3
FR 5992
2019-09-05 07:25 Londyn (STN)
2019-09-05 11:00 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2019-09-12 12:20 Madryt (MAD)
2019-09-12 21:00 Wrocław (WRO)
1
FR 3066
2019-09-12 12:20 Madryt (MAD)
2019-09-12 14:40 Eindhoven (EIN)
FR
2
W6 1826
2019-09-12 18:30 Eindhoven (EIN)
2019-09-12 20:00 Wrocław (WRO)
W6
Lot Wrocław - Madryt 10
Cena: 497 PLN